Udana domówka – to możliwe!

Zbliżają się twoje następne urodziny. Tym razem nie chcesz ich spędzić ze znajomy w klubie. Nie przepadasz za hałasem, który się tam znajduję. Szukasz jakiegoś innego miejsca na spędzenie tej uroczystości. Zastanawiasz się nad restauracją, pubem lub pizzerią. Czy o czymś nie zapomniałeś? Oczywiście, że TAK! Zdecyduj się na to, że tym razem tą urodzinową zabawę zorganizujesz u siebie. Istnieją sposoby na to abyś ty jako gospodarz urządził najlepszą domówkę.

Po pierwsze sporządź listę gości, którą zamierzasz zaprosić. Daj jasno do zrozumienia swoim znajomym aby nie zabierali ,,znajomego znajomego”. Zapraszając kogoś na zabawę daj stanowczo do zrozumienia, że wejściówka dotyczy tylko jednego miejsca – bądź twardy kiedy to będziesz mówił. Na pewno nie chcesz doprowadzić do sytuacji jaka miała miejsce w filmie ,,Project X”.

Przygotuj odpowiednio wcześniej przekąski i napoje. Abyś nie poniósł aż tak dużych strat zdecyduj się na zakupu w markecie. Do najlepszych dań na urodziny możesz zaliczać sałatki, kanapki. Nie myśl o tym aby zamawiać pizze z pizzerii. Zamiast tego pomyśl o tym aby kupić jakieś z marketu w promocji. Taka oszczędność przyniesie Ci korzyść ponieważ uda Ci się ,,z reszty kupić napoję”.

U siebie w domu jako organizator domówki zachowuj się jak prawdziwy gospodarz. Musisz koniecznie przywitać każdego nowego gościa. Zdecyduj się na to, że tak naprawdę przywitasz każdego po przyjściu i samemu ustalisz listę hitów muzycznych, które będą odtwarzane na zabawie.

Add Comment